MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11334386

nr 1133 4386

Byrå

6 lådor, längd: 81 cm, djup: 51 cm, höjd: 132 cm

Kondition: slitage, skador, 2 knoppar saknas

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 oktober 2017
kl 18:14:33